• طراحی مدرن
  و ظریف

  قالب تجارت (JM Business) دارای طراحی یک پارچه، زیبا، حرفه ای و متنوع است.قالب فارسی تجارت (JM Business) بر پایه هنر مدرن روز طراحی و پایه ریزی شده است.قالب جوملا تجارت (JM Business) یکی از مدرن ترین و حرفه ای ترین قالب های فارسی روز جوملا محسوب می شود.
  +ادامه مطلب
 • هشت حالت
  رنگی متنوع

  قالب فارسی و مدرن جوملاتجارت (JM Business)یکی از متنوع ترین قالب های جوملا است که از نظر تنوع حالت های رنگی، دارای هشت حالت رنگی و نمایشی, حرفه ای و متنوع می باشد که تنها با چند کلیک ساده می توانید حالت رنگی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
  +ادامه مطلب
 • افزونه‌ متنوع
  و کاربردی

  قالب فارسی تجارت (JM Business) طراحی شده توسط شرکت جومی (Joomi.ir) دارای تعداد زیادی از افزونه های مدرن، حرفه ای و کاربردی است. سعی شده از هر کدام از این افزونه ها نمونه ای در نسخه نمایشی این قالب قرار داده تا کاربران هم با آن ها آشنا شوند و هم تنظیمات آنها را یاد بگیرند.
  +ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
به ما بپیوندید

ویژگی های برتر

imageتنظیمان منوی فیوژن همراه با اسپلی یا مگا.+
 
imageهشت حالت رنگی زیبا، دقیق و ظریف+
 
imageهمراه با حالت نمایشی ویژه و منحصر به فرد+
 

مشاهده بیشتر

 • مطالب ویژه
 • مطالب محبوب
 • آخرین مطالب
 • مطالب تصادفی
imageپنج طرح بندی: ویژگی های، سرفصل ها، لیست ها یا زبانه.+
 

هسته فریم ورک

قدرت یافته از گانتری

imageویژگی بخش مدیریت و پنل کاربری تصوی کاربردی.+
 

رابط کاربری

قدرت یافته از گانتری

imageفشرده سازی فایل های CSS و JS برای سروعت بیشتر قالب+
 

عملکرد سایت

ارتقاع یافته توسط راک بوستر

 
image

راک اسپراکت: قدرت در کنترل مطالب

راک اسپراکت یک ماژول محتوای قدرتمند است، این ماژول به شما اجازه می دهد محتوای خود را با حالت نمایشی مختلف بر روی یک پلت فرم ارائه دهید.

راک اسپراکت دارای حالت های مختلف طرح بندی می باشد، مانند زبانه ها با حالت های ویژه و تنظیمات مختلف.

 
image

ساخته شدهدرسیستم هایمنو

فیوژن به وسیله مگامنو یک منوی پیشرفته کرکره ای همراه با CSS است که در کنار Mootools پیشرفته تر شده است.ویژگی هایی شامل پشتیبانی از چند ستون، گذاشتن ماژول، موقعیت ماژول ها، آیکون ها و زیر نوشته, هر یک از منوها قابل تنظیم می باشد. اسپلیت منو یک جایگزین استاتیک است برای هدرهای مولد. همراه با تنظیمات ویژه در بخش تنظیمات قالب.

image

افزونه های یکپارچه

یکی از ویژگی های بی نظیر قالب تجارت (JM Business) یک پارچگی در افزونه های این قالب است. این قالب تجاری و شرکتی دارای افزونه های حرفه ای که شامل ماژول ها، پلاگین ها و کامپوننت های متنوعی می شود. علاوه بر آن این افزونه کاملا یکپارچه بوده و با یکدیگر هیچ تداخلی ایجاد نمی کند. این افزونه به صورت رایگان همرا با این قالب ارائه می شود.

مصاحبه با یک مدیر خلاق

image

یکی از مهم ترین عوامل پیشرفت یک شرکت طراحی یک سایت مناسب برای آن شرکت و استفاده از یک طرح پویا و جذاب برای این وبسایت می باشد.

از آنجایی که طراحی یک وبسایت به صورت اختصاصی هزینه بالایی دارد. پیشنهاد من استفاده از قالب های پیش ساخته فارسی شرکت های معتبر مانند قالب فارسی جوملا تجارت  (JM Business) است.

اطلاعات بیشتر

طرح بندی راک اسپراکت

 

راک اسپراکت یک انقلاب در زمینه افزونه های مدیریت محتوی

 

راک اسپاکت دارای طرح های متفاوتی در نمایش مطالب شامل:موزاییک، عناوین, زبانه ها و ویژگی ها بوده و در صفحه کاربری و زیر صفحه قابل مشاهده است.

ادامه مطلب

هسته فریمورک گانتری

image

گانتری تمام ویژگی های برتر و توابع در قالب را فراهم میکند., شامل بخش مدیریت کارآمد و ساده, ۹۶۰ شبکه سیستم, پشتیبانی از آیفون و اندروید و دیگر ویژگی ها.

یک فریمورک منحصر به فرد، کاربردی و حرفه ای جوملا.

ادامه مطلب

فیوژن با مگامنو

 

منوی کرکره‌ای برپایه CSS افزایش یافته به وسیله موتولز

 

فیوژن ویژگی های متفاوت و متنوعی دارد. ازجمله: جلوه های تصویری موتولز، ویژگی چند ستونه، اضافه کردن پزیشن ماژول، زیر نوشته، آیکون و تعدادی امکانات دیگر.

ادامه مطلب

کی۲ طراحی ظاهری یکپارچه

 

کی۲ دارای یک پنل همه کاره برای کنرل تمام محتوای خود می باشد

 

تجارت (JM Business) دارای طراحی یکپارچه کی۲ دارای CSS یکپارچه که قابل فعال سازی و غیر فعال سازی از طریق زبانه Advanced در بخش مدیریت قالب است.

ادامه مطلب

فایل های PSD قالب به صورت رایگان تقدیم می شود