• مطالب ویژه
  • مطالب محبوب
  • آخرین مطالب
  • مطالب تصادفی
imageپنج طرح بندی: ویژگی های، سرفصل ها، لیست ها یا زبانه.+
 

هسته فریم ورک

قدرت یافته از گانتری

imageویژگی بخش مدیریت و پنل کاربری تصوی کاربردی.+
 

رابط کاربری

قدرت یافته از گانتری

imageفشرده سازی فایل های CSS و JS برای سروعت بیشتر قالب+
 

عملکرد سایت

ارتقاع یافته توسط راک بوستر

 
image

راک اسپراکت: قدرت در کنترل مطالب

راک اسپراکت یک ماژول محتوای قدرتمند است، این ماژول به شما اجازه می دهد محتوای خود را با حالت نمایشی مختلف بر روی یک پلت فرم ارائه دهید.

راک اسپراکت دارای حالت های مختلف طرح بندی می باشد، مانند زبانه ها با حالت های ویژه و تنظیمات مختلف.

 
image

ساخته شدهدرسیستم هایمنو

فیوژن به وسیله مگامنو یک منوی پیشرفته کرکره ای همراه با CSS است که در کنار Mootools پیشرفته تر شده است.ویژگی هایی شامل پشتیبانی از چند ستون، گذاشتن ماژول، موقعیت ماژول ها، آیکون ها و زیر نوشته, هر یک از منوها قابل تنظیم می باشد. اسپلیت منو یک جایگزین استاتیک است برای هدرهای مولد. همراه با تنظیمات ویژه در بخش تنظیمات قالب.

image

افزونه های یکپارچه

یکی از ویژگی های بی نظیر قالب تجارت (JM Business) یک پارچگی در افزونه های این قالب است. این قالب تجاری و شرکتی دارای افزونه های حرفه ای که شامل ماژول ها، پلاگین ها و کامپوننت های متنوعی می شود. علاوه بر آن این افزونه کاملا یکپارچه بوده و با یکدیگر هیچ تداخلی ایجاد نمی کند. این افزونه به صورت رایگان همرا با این قالب ارائه می شود.

مصاحبه با یک مدیر خلاق

image

یکی از مهم ترین عوامل پیشرفت یک شرکت طراحی یک سایت مناسب برای آن شرکت و استفاده از یک طرح پویا و جذاب برای این وبسایت می باشد.

از آنجایی که طراحی یک وبسایت به صورت اختصاصی هزینه بالایی دارد. پیشنهاد من استفاده از قالب های پیش ساخته فارسی شرکت های معتبر مانند قالب فارسی جوملا تجارت  (JM Business) است.

اطلاعات بیشتر