سایت جومی

گروه فناوری اطلاعات جومی ارائه کننده ی خدمات جوملا اعم از قالب فارسی جوملا ، افزونه فارسی جوملا ، هاست ویژه جوملا و ....

رنگ

تنظیمات نامحدود رنگ ها! انتخاب رنگ های دلخواه برای داشتن سایتی خاص! این ویژگی این امکان را می دهد تا شما سایتی با رنگ برند و لوگوی شرکتتون داشته باشید .

مسیر دیسترسی به پنل انتخاب رنگ قالب ها : افزونه ها > مدیریت قالب و انتخاب نام قالب . در کنار پارامترهای دیگر سایت, شما میتوانید رنگ قالب را هم انتخاب نمایید . همچنین شما می توانید از حالت های رنگی پیش فرضی که برای قالب تعریف شده است هم استفاده بفرمایید . این قالب شامل ۶ حالت رنگی پیش فرض می باشد ., ترکیب رنگ ها

ویرایش تنظیمات قالب و ویرایش وپارامترها و... و تعریف تنظیمات کاملا جدید توسط شما !
 

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .

پخش ویدئو در قالب دیبا

این یک ویدئو نمونه برای قالب دیبا می باشد برای نمایش عملکرد قالب دیبا .

سرمایه گذاران سایت دیبا

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در قالب می باشد .شما می توانید این متون را از طریق کنترل پنل جوملای خود ویرایش یا حذف نمایید .

logo 1logo 2logo 3logo 4logo 5