سایت جومی

گروه فناوری اطلاعات جومی ارائه کننده ی خدمات جوملا اعم از قالب فارسی جوملا ، افزونه فارسی جوملا ، هاست ویژه جوملا و ....


View Larger Map

ماژول گوگل مپ

hot mapsاین یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .

پلاگین گوگل مپ

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .

کد قابل استفاده از گوگل مپ در مطالب :


{*hotmaps}paris eiffel tower,300,200{/hotmaps*}


نکته ی مهم: لطفا آیکن ستاره را از کد نمونه پاک نمایید (*) پ سپس کد آدرس خود را درج بفرمایید .

پارامترها (در داخل کد):

موقعیت (در کد نمونه: ایران، کرج): موقعیت خود خود را درج بفرمایید ، برای نمونه "ایران ، کرج" یا آدرس, در نمونه ۱ "1 شاهین ویلا, کرج, البرز, ایران" . لطفا فقط از حروف و اعداد استفاده بفرمایید ! از کاراکترهای خاص استفاده نشود !
عرض نقشه (برای نمونه: 300): عرض دلخواه خود را براساس پیکسل وارد بفرمایید (برای مثال 300).
ارتفاع نقشه (برای مثال: 200): ارتفاع دلخواه را براساس پیکسل وارد نمایید (برای مثال 200).

پارامترهای پلاگین (در افزونه ها > مدیریت پلاگین ها > محتوا - گوگل مپ)

تصویر موقعیت: یک تصویر ماهواره ای یا از زمین و یا ... انتخاب نمایید .
لینک نمایش:
متن لینک:متن لینک را وارد نمایید .

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .

پخش ویدئو در قالب دیبا

این یک ویدئو نمونه برای قالب دیبا می باشد برای نمایش عملکرد قالب دیبا .

سرمایه گذاران سایت دیبا

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در قالب می باشد .شما می توانید این متون را از طریق کنترل پنل جوملای خود ویرایش یا حذف نمایید .

logo 1logo 2logo 3logo 4logo 5