خطا
 • "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_sp_weather"

  Cannot get "تهران" woeid in module "mod_sp_weather".

  "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_sp_weather"

  "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_sp_weather"

  "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_sp_weather"

  Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

برگزاری جام تختی در هاله‌ای از ابهام

برگزاری جام تختی در هاله‌ای از ابهام

برگزاری رقابت‌های جام تختی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در حالی که قرار بود رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی بعد از چندین بار تعویق و تغییر زمان و مکان، 17 تا 20 اردیبهشت به میزبانی بابلسر برگزار شود، اما حالا خبر می‌رسد که به دلیل انصراف مازنی‌ها این مسابقات در تهران برگزار خواهد شد.

این رقابت‌ها که سال‌هاست در تقویم فدراسیون جهانی کشتی قرار دارد طی سال‌های گذشته به عنوان یکی از جایزه بزرگ‌های فیلا انتخاب شد، اما باز هم بی‌تدبیری این جایگاه را از جام تختی گرفت و به یک تورنمنت بی‌اعتبار در ایتالیا داد.

به نظر نمی‌رسد همین بی‌ثباتی در تصمیم‌گیری در فدراسیون کشتی ایران به متزلزل شدن جایگاه این جام معتبر، لطمه زده است و مسئولان فدراسیون جهانی هم نمی‌توانند به ایران برای برگزاری درست و منظم این رقابت‌ها اعتماد کنند.

از طرف دیگر در حالی که قرار است این مسابقات حدود 2 هفته دیگر برگزار شود، اما شنیده می‌شود تیمی برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی نکرده است. این در حالی‌است که جوایز دلاری خوبی برای شرکت کنندگان در این تورنمنت در نظر گرفته شده است.

در هر صورت دلیل اینکه چرا این میزبانی در حالی که برگزاری این رقابت‌ها در چنین سطحی تجربه بالایی می‌خواهد با چه هدفی به بابلسر سپرده شد آنهم در حالی‌که استان‌های دیگری مانند کرمانشاه و اصفهان از مدت‌ها قبل درخواست این میزبانی را داده بودند، جای سوال دارد و اینکه چه اتفاقی افتاده که باز هم میزبانی یک رقابت مهم آنهم در حالی‌که چندین استان دیگر هم خواستار میزبانی آن بودند به تهران سپرده می‌شود؛ باید مسئولان فدراسیون کشتی پاسخگوی آن باشند.