خطا
 • "Couldn't resolve host 'query.yahooapis.com'" in module "mod_sp_weather"

  Cannot get "تهران" woeid in module "mod_sp_weather".

  "Couldn't resolve host 'query.yahooapis.com'" in module "mod_sp_weather"

  "Couldn't resolve host 'query.yahooapis.com'" in module "mod_sp_weather"

  "Couldn't resolve host 'query.yahooapis.com'" in module "mod_sp_weather"

  Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

تا 17 اردیبهشت نامزد قطعی را معرفی نمیکنیم

13920124000549 PhotoA
حداد عادل در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران:
تا 17 اردیبهشت بنا نداریم نامزد قطعی را معرفی کنیم

عضو ائتلاف پیشرفت با بیان اینکه از روز اول بنا بود از ائنلاف سه نفره، دو نفر کنار روند اظهار داشت: ما بنا نداریم تا 17 اردیبهشت نامزد قطعی را معرفی کنیم و این به معنای آن نیست که هر سه نفر در رای‌گیری شرکت خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، غلامعلی حداد عادل عضو ائتلاف پیشرفت بعد از ظهر امروز در جمع دانشجویان دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با اشاره به موضوع «استقلال» در جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: استقلال اولین کلمه اولین شعار ملت ایران در انقلاب اسلامی است.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: در تظاهرات سال 1357 اولین شعار که در واقع گسترده‌ترین شعار هم بود و هنوز هم قدرت خود را حفظ کرده است، «استقلال، آزادی جمهوری اسلامی» بود و مردم در سراسر ایران به طور طبیعی روی کلمه استقلال پافشاری کردند و آن را بر زبان آوردند.

وی یادآور شد: علت این اجماع ذهنی و قلبی مردم در انقلاب بر روی استقلال این بود که همه می‌دانستند ریشه گرفتاری‌ها و مشکلات و عقب‌ماندگی کشور نداشتن استقلال بوده است که نمونه‌های بسیاری از این موضوع در تاریخ وجود دارد.

حدادعادل بر همین اساس به خاطرات بعضی از رجال دوره گذشته در زمان پهلوی و طاغوت اشاره کرد که در واقع نداشتن استقلال در ایران را به تصویر می‌کشد.

مشاور عالی مقام معظم رهبری با تاکید بر اینکه اولین گوهری که انقلاب اسلامی به ما عطا کرده است، استقلال است، اظهار داشت: این مسئله موضوعی است که هیچ گروه سیاسی در ایران درباره آن تردید ندارد؛ ممکن است در شیوه اداره کشور برخی مسائل مطرح باشد اما حقیقت این است که استقلال کشور قابل خدشه نیست و این یک نکته مهم، محوری و اصل است که می‌تواند همه ما را دور یکدیگر جمع کند.

عضو ائتلاف پیشرفت با تاکید بر اینکه در این زمینه می‌توان به جغرافیای منطقه و کشورهای اطراف نگاهی داشت، تصریح کرد: بنده از شیخ‌نشینان خلیج فارس صحبت نمی‌کنم اما می‌توان دید که کشوری با سابقه‌ای مثل ترکیه در حال حاضر در قضیه سوریه چگونه عمل می‌کند.

وی اضافه کرد: دو سه سال پیش در ترکیه عده‌ای با کشتی به راه افتادند تا به مردم محاصره شده غزه کمک کنند اما اسرائیلی‌ها وسط دریا این کشتی را مورد هدف قرار دادند و 9 نفر از اطبا ترکیه را کشتند که مردم ترکیه از این جهت به خشم آمدند.

حدادعادل با بیان اینکه این مسئله روابط ترکیه و اسرائیل را قدری سرد کرد، افزود: فردی مثل جان کری به آنکارا می‌رود و دست اسرائیل را در دست ترکیه می‌گذارد و آنها را با یکدیگر متحد می‌کند.