خطا
 • "Couldn't resolve host 'query.yahooapis.com'" in module "mod_sp_weather"

  Cannot get "تهران" woeid in module "mod_sp_weather".

  "Couldn't resolve host 'query.yahooapis.com'" in module "mod_sp_weather"

  "Couldn't resolve host 'query.yahooapis.com'" in module "mod_sp_weather"

  "Couldn't resolve host 'query.yahooapis.com'" in module "mod_sp_weather"

  Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

لباس ایرانی-اسلامی

مالزی: همزمان با برگزاری جشن میلاد حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت روز زن ایرانی در مالزی، نمایش لباس های ایرانی-اسلامی با طراحی بانوان هنرمند ایرانی در کوالالامپور، پایتخت مالزی برگزار می شود.

به گزارش پایک نیوز، نمایش بیش از 52 طرح لباس ایرانی-اسلامی در مالزی با همت رایزنی فرهنگی ایران در مالزی و نیز همکاری اداره کل امور بانوان و خانواده سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، همزمان با ویژه برنامه ها و جشن های روز میلاد حضرت فاطمه (س) و نیز گرامیداشت روز زن ایرانی برگزار می شود.

براساس اطلاعیه رایزنی فرهنگی سفارت ایران در مالزی، هدف از برگزاری نمایش لباس های ایرانی-اسلامی معرفی فرهنگ ایرانی و اسلامی در قالب طراحی پارچه و لباس و شناساندن توانایی های فردی و جمعی زنان کشورمان در عرصه بین المللی با حفظ ارزشهاو سنت های ملی اعلام شده است.

بنا بر برنامه اعلام شده از سوی بخش خانواده رایزنی فرهنگی ایران در مالزی، این نمایش قرار است روز شنبه (12 ماه مه) و همزمان با ویژه برنامه جشن بزرگداشت روز زن ایرانی در حضور جمع کثیری از زنان و بانوان مالزیایی و ایرانی در مرکز همایش های گردشگری کوالالامپور به اجرا درآید.

دراین نمایش لباس درمجموع 52 نمونه و مدل لباس اسلامی ایرانی شامل مانتو شلوار، روسری،مقنعه ، چادر و لباسهای محلی ایرانی به نمایش گذاشته خواهد شد.

این لباس ها حاصل کار مجموعه دانشجویان و اساتید مقطع کاردانی وکارشناسی انستیتو طراحی پارچه و لباس دانشکده شریعتی دانشگاه فنی و حرفه ای کشورمان می باشد.